Die Hard

Die Hard 1.0

Gra Szklana Pułapka na Android - powiedz Jupikajej...

Zalety

  • Gra w świecie z najnowszego filmu Szklana Pułapka
  • Ciekawe podejście do gatunku zręcznościowych strzelanek
  • Dużo się dzieje

Wady

  • To nie jest typowy FPS

Dobry
7

Die Hard to darmowa gra akcji na Android. Wcielamy się w niej w syna słynnego gliniarza z serii filmów Szklana Pułapka Johna McClane'a. Musimy wystrzelać sobie drogę do uwolnienia naszego ojca. Nie jest to typowa strzelanka, ale warto ją pobrać i wypróbować, skoro jest za darmo.

Gra Szklana Pułapka na Android to typowy "endless runer" w stylu Temple Run 2. Główny bohater biegnie przed siebie, nie musimy naciskać żadnego przycisku, nie możemy też go spowolnić. Naszym zadaniem jest odpowiednio nim pokierować. W Die Hard na Android spoczywa na nas zadanie celnego strzelania i omijania przeszkód.

Jak grać? Jack McClane biegnie przed siebie, do dyspozycji ma kilka ścieżek, możemy przełączać się między nimi przesuwając palcem po ekranie w prawo lub lewo. Pozwoli to nam omijać przeszkody, zbierać monety i celniej strzelać. Na szczęście celowanie w grze Die Hard na Android jest proste, wskazujemy po prostu palcem przeciwnika a Jack strzela. Nie ma jednak nieograniczonego magazynku. Co jakiś czas musimy broń przeładować odpowiednim gestem. Jeśli na ekranie robi się "za gorąco", możemy na chwilę spowolnić czas i zająć się wszystkimi wrogami.

Czy Szklana Pułapka na Android to dobra gra? Jeśli spodziewałeś się pełnokrwistej strzelanki z otwartym światem to się srodze zawiedziesz. Jeśli jednak masz ochotę na grę akcji, w którą można grać krótkimi partiami to Die Hard może się spodobać. Gra jest darmowa, ale oczywiście kusi nas aby wydać w środku pieniądze na zakupy, ale nie jest to obowiązkowe.

Opinie użytkowników o Die Hard